Search all jobs

Student Marketeer

  • Budapest, Hungary
  • Part time
  • Competitive
  • 18th October 2024
View organisation profile
Copy Link

Full Description

Student Marketeer programunkba keresünk egyetemi márkanagykövetet Budapesten, részmunkaidőben. Red Bull Student Marketeer-ként megtapasztalhatod, milyen kapcsolatokat építeni a világ egyik legismertebb brandjén keresztül és képviselni azt az egyetemeden, hallgatói éveid során. A Red Bull Student Marketeer program a világ egyik legpörgősebb és legfiatalosabb márkaképviselői csapata, akik világszerte több mint 4.000 fővel támogatják a kapcsolat kialakítását hallgatótársaik és a Red Bull között. Egy Student Marketeer elkötelezett a márka és egyetemi közössége iránt, azon dolgozik, hogy minél több emberhez eljuttassa a terméket pozitív élményeken keresztül, támogassa a Sales csapatot, miközben saját maga is eggyé válik a márkával és életreszóló élményeket szerez. FELELŐSSÉGI KÖRÖK Olyan területek, amelyek az erősségeid

A felelősségi körök, amikkel megbízunk:

A TE JELENTKEZÉSED VÁRJUK, HA:

• Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel

• Pörgősnek, terhelhetőnek gondolod magad

• Nyitott, energikus, pozitív személyiség vagy

• Mindig ott vagy a hallgatói élet és egyetemi társaságok középpontjában

• Képben vagy az aktuális egyetemi történésekkel, programokkal

• KHa könnyen feltalálod magad bármilyen társaságban és megtalálod a közös hangot másokkal

• A rád bízott feladatokat igényesen és felelősségteljesen teljesíted

• Kreativitásodat és ötleteidet szívesen kamatoztatnád a Red Bull színeiben

• Elkötelezett vagy a Red Bull és az általa képviselt értékek iránt

• Érdekel a marketing, a rendezvények és a sales világa

FELELŐSSÉGI KÖRÖK ÉS FELADATOK:

LÉGY A TERMÉK ÉS MÁRKA NAGYKÖVETE

• Ismerd meg a márka személyiségjegyeit, a vállalati értékeket és prémium minőségben képviseld a márkát a fogyasztókkal és ügyfelekkel való mindennapi interakciók során

• Növeld a fogyasztói bázist a Red Bull kipróbálására és megismertetésére való felhívás révén, a fogyasztóknak a megfelelő helyen és időben történő termék átadása által

• Adott egyetemmel való kapcsolattartó szerep ellátása valamint egy olyan innovatív terv kidolgozása és végrehajtása amely bevonja a diákokat és életre kelti a márkát az egyetemen

• A márka elkötelezettségének előmozdítása a közösségi médiafelületeken hiteles tartalmak révén

• Sales csapat támogatása, értékesítési feladatok ellátása az egyetemi és az egyetem területén kívül eső értékesítési pontokon

• Dolgozz a Red Bull rendezvényein és nyújts a fogyasztók számára egy Ffelejthetetlen márkaélményt biztosítása a Red Bull rendezvényein

• Kapcsolattartás a Red Bull-lal együttműködő sportolókkal, stratégiai partnerekkel és (Social) Opinion Leaderekkel

LÉGY ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKÉRTŐ

• Támogasd a Sales csapatot, értékesítési feladatok ellátása az egyetemi és az egyetem területén kívül eső értékesítési pontokon

KIVÁLÓ VÉGREHAJTÁSI KÉPESSÉGEK

• Kiváló kivitelezés és a részletek iránti odafigyelés a munkád minden területén

• Szoros együttműködés a Consumer Collecting csapat többi tagjával akik kreatív és innovatív ötleteken, új megközelítéseken dolgoznak a már meglévő és leendő fogyasztók megnyerése érdekébenére

• Heti munkaórák tervezése, eredmények és fogyasztói visszajelzések riportálása a Red Bull saját felületein

• Termékkészlet menedzselése és a Red Bull Minik általános karbantartása

TAPASZTALAT Tudásod és szakértelmed területe

a pozíció legfontosabb ismérve:

  • B-kategóriás jogosítvány

The organisation

Red Bull
  • Sporting Goods & Apparel
  • Salzburg, Austria
  • 2000+ employees
  • Website

Giving wings to people and ideas since 1987 In the 1980’s Dietrich Mateschitz developed a formula known as the Red Bull Energy Drink. This was not…